KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14245005
nr 1424 5005
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 44/90. Bildmått: 50x40 cm, bladets mått: 65x51 cm, oramad
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23